İLK DANS MÜZİĞİ

Gelin ve damat evlilik hayatlarının ilk gecesinde, pistte tüm heyecanlı bakışların arasında, ilk danslarını yaparlar. İlk dans parçanızı seçerken önceliği, sizi en çok duygulandıran ortak parçanıza verin.

Nikah kıyıldıktan hemen sonra veya nikah olmayacaksa salona girer girmez, ilk dans müziği çalmaya başlar. Gelin ve damat evlilik hayatlarının ilk gecesinde, pistte tüm heyecanlı bakışların arasında, ilk danslarını yaparlar. İlk dans parçanızı seçerken önceliği, sizi en çok duygulandıran ortak parçanıza verin. Böyle bir şarkı doğal olarak belirlenmemişse, romantik bir parça seçmeye özen gösterin.

İlk dans bittikten sonra tebrik merasimi başlayacağı için fonda sakin bir müzik çalınır. Tüm bu detaylarla tek tek ilgilenmenize gerek yok, sadece DJ inizin bu konuda tecrübeli olduğuna emin olun! Tebrik ve takı merasimi bittikten sonra konukları sahneye almak için slow veya çok eğlenceli hızlı müziklerle giriş yapabilirsiniz. Misafirlerinizi sahneye davet etmeyi ve onlarla birlikte dans etmeyi ihmal etmeyin!

 

ŞARKI SÖZLERİ EN BEĞENİLEN YABANCI İLK DANS MÜZİKLERİ

 

Michael Buble - Crazy Love

Nouvelle Vague - I´ll Melt With you

 UB40 - Can't help falling in love

 Deftones - No ordinary love

 Rihanna - Is this love

 Joss Stone - L-O-V-E

Beyonce -At Last

Damien Rice & Ray LaMontagne - To Love Somebody

ADELE - Make You Feel My Love

The Postal Service - Grow Old With Me

The Rolling Stones-That's how strong my love is

Nina Simone - Here comes the sun