The Marmara Esma Sultan’ın tarihi ortamı en mutlu ânınıza tanıklık edecek…

Osmanlı Hanedanı’nın görkemli yaşamının izlerini taşıyan The Marmara Esma Sultan, sizi ve sevdiklerinizi, hayalinizin düğününde, geçmişle bugün arasında rüya gibi bir yolculuğa çıkarıyor…

Boğaziçi Köprüsü ve Boğaz’ın ışıltısının ayrı bir renk kattığı düğünleri, The Marmara Esma Sultan’ın şık ve zarif ortamı, seçkin lezzetleri ve profesyonel servis ekibi unutulmaz kılıyor… The Marmara Esma Sultan’ın menülerini The Marmara’nın ödüllü şefleri hazırlıyor. Önerilen butik menülerden seçim yapılabildiği gibi gibi geceye özel menüler de oluşturulabiliyor.

The Marmara Esma Sultan, Boğaz’a nazır yemyeşil bahçesi ve denizden ulaşıma imkan tanıyan iskelesi ile yaz düğünlerinin en fazla tercih edilen mekanları arasında yer alıyor. Boğaz’ın tüm güzelliğinin içeri yansıdığı 4 tarafı camla kaplı iç mekanı ise kış düğünleri için ideal…

The Marmara Esma Sultan’ın ziyafet satış yetkilileri, gelin ve damadın talepleri ile düğün öncesinde ve sırasında bire bir ilgilenerek profesyonel danışmanlık hizmeti veriyor. Ayrıca gelin ve damada düğün günü “yardımcı nedime” eşlik ediyor.

The Marmara Esma Sultan düğün paketinde; yalının kullanımı, 4 course menü, düğün pastası, gelin ve damat için yalının bahçesindeki köşkte özel hazırlanma odaları, düğün gecesi The Marmara Taksim balayı suitinde ücretsiz konaklama yer alıyor.

Dış Mekan Kapasite: 1000 kişi yuvarlak masalı yemek / 3000 kişi Kokteyl

İç Mekan – Üst Kat Kapasite: 336 kişi yuvarlak masalı yemek / 600 kişi Kokteyl

İç Mekan Kapasite – Giriş Kat: 180 kişi yuvarlak masalı yemek / 300 kişi Kokteyl

İletişim Bilgileri

Adres: Muallim Naci Cad. Yalıçıkmazı Sok No:20 Ortaköy / İstanbul
Telefon: 0212 251 4696
Websitesi: The Marmara Esma Sultan Yalısı