Ünü Avrupa’ya kadar giden harika bir boğaz manzarasına da sahip.1000 m² alan üzerine yaptırılan Boğaz tepelerinden iki kıt’ayı birleştiren binanın kulesi de İstanbul’un zamanında buharla çalışan ilk asansörlerinden birine sahip.

Yaz aylarında gül bahçesi 1000 kişilik davet düzeni, kış aylarında ise iç mekan toplam 400 kişi kapasitesi ile misafirlerine ev sahipliği yapmaktadır. Düğün, nişan, sünnet töreni, bayii toplantıları, iftar davetleri, brunch, seminer organizasyonu için sizlere ev sahipliği yapıyor.

Hidiv Kasrı Tarihi Düğün Mekanları Fiyatları

Hidiv Kasrı’nda yemekli düğünler hafta içi 150 TL ile haftasonu 200 TL arasında belirleniyor. Bu fiyatları belirleyen temel unsur organizasyon tarihi oluyor. Kokteylli düğünler ise 100 ile 150 TL aralığında fiyatlandırılıyor. Sadece pasta – meşrubat servisi için Hidiv Kasrı’nda hafta içi 50 TL, haftasonu 100TL kişi başı ücret talep ediliyor.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Başlangıç paketi içerisinde; düğün pastası, mekan süsleme ve giydirme, servis elemanları, ışıklandırma ve sahne hizmetleri yer alıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil paket içerisinde; catering hizmeti, organizasyon sorumlusu, DJ ve müzik grubu temini bulunuyor.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Hidiv Kasrı’nda dışarıdan catering ve organizasyon firması temin etmenize olanak tanıyor.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Açık ve kapalı olmak üzere 2 adet davet alanı bulunmaktadır. Açık alanda 1000 kişilik, kapalı alanda 400 kişilik yemekli davet verilebilmektedir.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Hidiv Kasrı, yemekli, kokteylli ve özel menüler hazırlıyor. Özel menü seçenekleri; kosher ve çocuk menüsüdür. Restoranda alkol servisi yapılmamaktadır.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Düğün sırasında, Hidiv Kasrı bünyesindeki anlaşmalı fotoğrafçı ile çalışabilirsin. Düğünden önce ücret karşılığında dışarıdan fotoğrafçı getirmenize izin veriliyor.

Açık Hava Kapasitesi: 1000 kişi Yemekli (en az 750 kişi) veya 2000 kişi Kokteyl

Kapalı Alan Kapasitesi: 400 kişi Yemekli (en az 300 kişi)

Otopark / Araç Kapasitesi: 150 araç

Servis – Müzik Bitiş Saati: 23:00

İletişim Bilgileri

Adres: Çubuklu Korusu Çubuklu Yolu No:32 Beykoz / İstanbul
Telefon: 0212 413 9253 / 444 6644
Websitesi: Beltur – Hidiv Kasrı