Kız Kulesi tadilatta

İstanbul Kız Kulesi yeniden restore edilmekte olduğu için şu anda hizmet verememektedir. 2023 sonrası düğün rezervasyonlarınız için bilgi alabilirsiniz.

O gece Kızkulesi yalnızca sizin!

Özel davet ve organizasyonlarınızda Kızkulesi’ni kapatarak, dünya mutfağının seçme lezzetleri arasından yapacağınız tercihlerle oluşturduğunuz davet mönünüz eşliğinde, 220 kişiye kadar olan misafirlerinizi bu eşsiz mekanda ağırlayabilirsiniz. Ayrıca yaz aylarında gerçekleştireceğiniz davet ve organizasyonlarınızı, Kızkulesi’nin etrafı Boğaz manzarasıyla çevrili muhteşem terasına taşıyabilirsiniz.

Düğün

İki kıtanın kucaklaştığı yerde, üzerinde bulunduğu küçük adacıktan, binlerce yıl boyunca İstanbul’u seyreden Kızkulesi, sayısız aşk hikayesine tanıklık etti. Dünyada eşi benzeri olmayan konumuyla İstanbul’un simgesi haline gelen Kule, aşk efsaneleriyle de romantizmin sembolü haline geldi. Yüzyıllar boyunca sevgililerin, manzarasına karşı, birbirlerine söyledikleri “evet” cümlesi ile aşklarını ölümsüzleştirdiği bu eşsiz mekan, hep hayalini kurduğunuz unutulmaz düğünlerinize de ev sahipliği yapıyor.

Bu tarihi doku ve mistik atmosferin yanı sıra, misafirlerinizi ve sizleri hem sunumu hemde lezzeti ile büyüleyecek düğün menülerimiz de gecenize değer katacak..

“Beyaz Fırından sipariş ettiğimiz muhteşem düğün pastalarıyla da gecenizi taçlandırıyoruz”

Kızkulesi’nin en özel mekanı Kuledebar

Evlilik teklifinden doğum günü davetine, kutlama yemeğinden iş toplantısına kadar küçük çaplı her türlü davet ve organizasyonunuzu, Kızkulesi’nin en özel mekanı Kuledebar’da gerçekleştirebilirsiniz. 2 kişiden 20 kişiye kadar olan davetleriniz için, size farklı bir mekan seçeneği sunan Kuledebar’da, özel gün mönüleri arasından yapacağınız seçimler eşliğinde misafirlerinize unutulmaz saatler yaşatabilirsiniz.

Kız Kulesi Tarihi Düğün Mekanı Fiyatları

Kız Kulesi’nde düğün fiyatları yemekli ve kokteylli olarak ikiye ayrılıyor. Yemekli düğün fiyatları 250 TL ile 300 TL arasında belirleniyor. Kokteylli düğün fiyatları ise 200 TL ile 250 TL arasında değişiyor.

Kız Kulesi’ne Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Üsküdar ilçesine bağlı olan Kız Kulesi’ne ulaşım için feribot tercih edilmelidir. Bununla birlikte düzenlenen özel tekne seferleriyle de ulaşım sağlanır.

Açık Alan Kapasite: 200 kişi. Hafta içi en az 50 kişi için rezervasyon yapılır.

Kapalı Alan Kapasite: 400 kişi. Pazar – Perşembe günleri arasında minimum 180 kişi; Cuma-Cumartesi günleri minimum 225 kişi için rezervasyon alınır.

Servis – Müzik Bitiş Saati: 23:00

İletişim Bilgileri

Adres: Salacak Mevkii Üsküdar / İstanbul
Telefon: 0216 342 4747
Websitesi: kizkulesi.com