19. yüzyıl Osmanlı mimarisinin görkemli atmosferiyle büyüleyici Boğaz manzarasını bir araya getiren Sait Halim Paşa Yalısı size, düğününüz için eşi bulunmaz bir mekan sağlıyor. Deniz boyunca uzanan rıhtımı ve denizden ulaşıma imkan sağlayan iskelesi ile yaz düğünleri; tarihi öğelerle bezenmiş salonlarıyla da kış düğünleri için eşsiz alanlar sunuyor.

Detaylarda Saklı Mükemmellik

Farkın detaylarda saklı olduğunu biliyoruz. Her şeyin en ince ayrıntısına kadar hayal ettiğiniz gibi olması için banket ekibimizden bir uzman, menüden masa dekoruna, müzikten fotoğrafçı seçimine, ihtiyacınız olan her konuda size destek oluyor.

Yalıda Konaklama Ayrıcalığı

Sait Halim Paşa Yalısı’nda konaklama ayrıcalığı sadece burada evlenen çiftlere ait. Gelinle damat unutulmaz bir gecenin ardından yalıda kendileri için hazırlanmış odalarına çekiliyor, sabah kahvaltılarını Boğaz’a nazır yapıyor, evli bir çift olarak ilk günlerine yalı sefası ile başlıyorlar.

Büyüleyici Bir Ortam

Boğaz’ın mavi suları boyunca uzanan, köprü ışıklarının göz kırptığı tarihi rıhtım… Tüm ziyaretçileri büyüleyen, gelinle damadı masal diyarına sürükleyen görkemli merdivenler… Sait Halim Paşa Yalısı’nın her köşesinde büyüleyici bir ortam gizli.

Harem Bahçe Salonu Kapasite: 420 kişi Yemekli veya 750 kişi Kokteyl

Rıhtım Kapasite: 500 kişi Yemekli veya 750 kişi Kokteyl

Otopark / Araç Kapasitesi: 750-1000 araç

İletişim Bilgileri

Adres: Sait Halim Paşa Yalısı Köybaşı Caddesi No: 83 Yeniköy / İstanbul
Telefon: 0212-223 0566
Websitesi: Saithalimpasa.com