Düğününüze Misafir Gibi Gelmeye Ne Dersiniz?

Evlenecek çiftlerin en önemli telaşlarından biri hiç şüphesiz düğün mekânıdır. Dekordan, müziğe ve yemeğe kadar her şey o gece mükemmel olmalıdır.

Boğaz’ın en görkemli noktalarından biri olan Büyükdere’deki Fuat Paşa Yalısı da bu anlamda çiftlerin sıkça tercih ettiği mekânlar arasında yer alıyor. Fuat Paşa Yalısı çiftlere hayalini kurdukları peri masalı gibi bir düğünü gerçekleştirme fırsatı sunuyor.

Fuat Paşa Yalısı gümüş, altın, akdeniz ve platin düğün paketleri sunmaktadır. Bu paketlerin içerisinde balayı odasında konaklama, hazırlık odası, nikah kokteyl süslemeleri, ziyafet salonu süslemeleri, karşılama kokteyli, ziyafet yemeği, dj, ses düzeni, dijital video çekimi, salonun led aydınlatmalarla aydınlatılması, movinghead sahne ışıkları ve ertesi gün çiftlere özel kahvaltı mevcuttur.

  

Yemek daveti dışındaki hizmetler

Yemekli davet fiyatlarına ek olarak DJ- Ses ve Işık Sistemi için 5.500 TL talep ediliyor. Bu fiyata Ses gösterisi – Lazer Işıklar – Robot Işıklar – Salonun Ledle Boyanması – DJ hizmeti – Ses Düzeni dahil. Müzik programı düğün öncesi yapılan toplantıda çiftlerin istekleri doğrultusunda belirlenip, oluşturulan playlist kokteyl ile başlayıp gece sonuna kadar devam edecektir. Kokteylde keman, akordeon, kontrbas üçlüsü ile misafirlere Çigan müziğinin en güzel parçalarıyla “hoş geldiniz” demek isterseniz 1600 TL olarak ücretlendiriliyor. Organizasyon sahiplerinin zevk ve istekleri doğrultusunda tecrübeli orkestra ve pop grup teklifleri ile sanatçı organizasyonu gerçekleştiriyor.

Fotoğraf ve Video Çekimi

Fuat Paşa Yalısı’ndaki organizasyonlarda fotoğraf ve video çekimleri anlaşmalı stüdyo tarafından gerçekleştirilir.

Düğün Pastası

Pastada uzun yıllardır tecrübesini ve lezzetini herkese kanıtlamış olan Pelit ile özel fiyatlarla çalışmaktayız. Pelit’in Aşk Şehirleri Kataloğu’ndan  yapmış olduğunuz zevk ve tarzınıza uygun seçim ile şık maketler getirilmektedir. Misafirlere ikram edilen pastalar dilim veya porsiyon şeklinde sunulmaktadır.

Canlı Çiçek Paketi

Fuat Paşa Yalısı’nın düğün paketlerindeki mevcut süslemelere arzu edilirse canlı çiçek ilavesi yapılabilir. Özellikle tavsiye edilenler:

Y Nikah masası parteri
Y Misafir karşılamada iki gelin yolu
Y Merdivenlerin başlarına iki çiçek parteri
Y
Ziyafet salonunda masa şamdanları çevrelerine canlı çiçekler
Y
250 Kişilik Düğün Çiçek Paketi 3.500 TL (27 Adet masa parteri, 2 Adet gelin yolu, 2 Adet merdiven başı çiçeği, 1 Adet nikah masası çiçeği)

Açık Hava Kapasitesi: 275 kişi Yemekli. En az 80 kişi için rezervasyon alınmaktadır.

Kapalı Alan Kapasitesi: 325 kişi. En az 80 kişi için rezervasyon alınmaktadır.

Otopark / Araç Kapasitesi: 100-150 araç

İletişim Bilgileri

Adres: Fuat Paşa Yalısı Çayırbaşı Cad. No:148 Büyükdere – Sarıyer / İstanbul
Telefon: 0212 242 9860
Websitesi: Fuatpasa.com.tr