Gelin ve damat evlilik hayatlarının ilk gecesinde, pistte tüm heyecanlı bakışların arasında, ilk danslarını yaparlar. İlk dans parçanızı seçerken önceliği, sizi en çok duygulandıran ortak parçanıza verin.

Nikah kıyıldıktan hemen sonra veya nikah olmayacaksa salona girer girmez, ilk dans müziği çalmaya başlar. Gelin ve damat evlilik hayatlarının ilk gecesinde, pistte tüm heyecanlı bakışların arasında, ilk danslarını yaparlar. İlk dans parçanızı seçerken önceliği, sizi en çok duygulandıran ortak parçanıza verin. Böyle bir şarkı doğal olarak belirlenmemişse, romantik bir parça seçmeye özen gösterin.

İlk dans bittikten sonra tebrik merasimi başlayacağı için fonda sakin bir müzik çalınır. Tüm bu detaylarla tek tek ilgilenmenize gerek yok, sadece DJ inizin bu konuda tecrübeli olduğuna emin olun! Tebrik ve takı merasimi bittikten sonra konukları sahneye almak için slow veya çok eğlenceli hızlı müziklerle giriş yapabilirsiniz. Misafirlerinizi sahneye davet etmeyi ve onlarla birlikte dans etmeyi ihmal etmeyin! Diğer müzikler için tıklayın.

ŞARKI SÖZLERİ EN BEĞENİLEN YABANCI İLK DANS MÜZİKLERİ

Michael Buble
Crazy Love

Nouvelle Vague
I Melt With you

 UB40
Can’t help falling in love

 Deftones
No ordinary love

 Rihanna
Is this love

 Joss Stone
L-O-V-E

Beyonce
At Last

Damien Rice & Ray LaMontagne
To Love Somebody

ADELE
Make You Feel My Love

The Postal Service
Grow Old With Me

The Rolling Stones
That’s how strong my love is

Nina Simone
Here comes the sun